Történelem | Földrajz | Monográfia | Címer | Hatóságok
Közlemények | Kultúra | Fényképalbum | Jelképek | Kapcsolat
 
honlap >> hatóságok 
Határozatok
Határozattervezetek
Rendeletek
Szerkezeti felépítés
Szabályzatok
Alárendelt intézmények
Dekoncentrált közszolgáltatások
Polgármesteri hivatalok
Fõispáni hivatal
e-kormányzat
HATÓSÁGOK



Municípiumok

Sor-
szám
Polgármesteri hivatal Cím Telefon Fax E-mail Web
1 Marosvasarhely (Târgu Mureș)

Piața Victoriei nr. 3

0265-268330

0265-260813

tgmures@cjmures.ro
infopublic@tirgumures.ro

www.tirgumures.ro

2 Segesvar (Sighișoara)

Piața Muzeului nr. 7

0265-771280
0265-779779

0265-771019

sighisoara@cjmures.ro
primaria@sighisoara.org.ro

www.sighisoara.org.ro

3 Szaszregen (Reghin)

str. Petru Maior nr. 41

0265-511112

0265-512542

reghin@cjmures.ro
office@primariareghin.ro

www.primariareghin.ro

4 Dicsoszentmarton (Târnăveni)

Piața Primăriei nr. 7

0265-443400

0265-446312

tirnaveni@cjmures.ro
office@primariatarnaveni.ro

www.primariatarnaveni.ro

 

Városok

Sor-
szám
Polgármesteri hivatal Cím Telefon   Fax   E-mail Web
1 Radnot (Iernut)

P-ța 1 Dec. 1918, nr. 9

0265-471410

0265-471376

iernut@cjmures.ro

www.primariaiernut.ro

2 Marosludas (Luduș)

B-dul. 1 Dec. 1918, nr. 26

0265-411716
0265-411548

0265-413402

ludus@cjmures.ro www.ludus.ro
3 Szovata (Sovata)

str. Principală, nr. 155

0265-570218

0265-570524

sovata@cjmures.ro
secretariat@primariasovata.ro
www.primariasovata.ro
4 Nyaradszereda (Miercurea Nirajului)

str. Piața Bocskai Istvan, nr. 54

0265-576004

0265-576080

mniraj@cjmures.ro

www.miercureanirajului.ro

5 Nagysarmas (Sărmașu)

str. Republicii, nr. 63

0265-421855

0265-421018

sarmasu@cjmures.ro
primaria@sarmasu.ro

www.orasulsarmasu.ro

6 Erdoszentgyorgy (Sângeorgiu de Pădure)

str. Livezilor, nr. 6

0265-578226

0265-580357

sgpadure@cjmures.ro

www.sgpadure.ro

7 Nyaradto (Ungheni)

str. Principală, nr. 357

0265-328112

0265-328212

ungheni@cjmures.ro www.primariaungheni.ro


Községek

Sor-
szám
Polgármesteri hivatal Cím Telefon Fax E-mail Web
1 Akosfalva (Acățari)

Acățari, nr. 214

0265-333112

0265-333298

acatari@cjmures.ro

www.acatari.ro

2 Adamos (Adămuș)

str. Livezilor, nr. 78

0265-450112

0265-450133

adamus@cjmures.ro www.primariaadamus.ro
3 Feheregyhaza (Albești)

str. Lungă, nr. 123

0265-778001

0265-777168

albesti@cjmures.ro

www.comunaalbesti.ro

4 Magyaro (Aluniș)

Alunis, nr. 656

0265-553249

0265-553112

alunis@cjmures.ro

www.primaria-alunis.ro

5 Apold (Apold)

Apold, nr. 134

0265-713156

0265-713104

apold@cjmures.ro www.comunaapold.ro
6 Cintos (Ațintiș)

Ațintiș, nr. 242

0265-714193

0265-714193

atintis@cjmures.ro www.atintis.ro
7 Bonyha (Bahnea)

str.1 Decembrie 1918, nr. 50

0265-455112

0265-455028

bahnea@cjmures.ro

 

8 Mezoband (Band)

str. Târgu Mureșului nr. 5

0265-428403

0265-428381

band@cjmures.ro www.comunaband.ro
9 Batos (Batoș)

Batoș, nr. 302

0265-544212

0265-544212

batos@cjmures.ro www.primariabatos.ro
10 Szaszbogacs (Băgaciu)

str. Principală, nr. 112

0265-425714

0365-410287

bagaciu@cjmures.ro www.primaria-bagaciu.ro
11 Bala (Băla)

str. Principală, nr. 240

0265-339112

0265-339229

bala@cjmures.ro www.primariabala.ro
12 Balavasar (Bălăușeri)

Bălăuşeri, nr. 42

0265-764112

0265-763772

balauseri@cjmures.ro

www.balauseri.ro

13 Alsobolkeny (Beica de Jos)

Beica de Jos, nr. 215

0265-719612
0265-719700

0265-719612

beica@cjmures.ro www.beica.ro
14 Szekelybere (Bereni)

Bereni,nr. 22

0265-345416

0265-345417

bereni@cjmures.ro

www.bereni.ro

15 Magyarbukkos (Bichiș)

Bichiş, nr. 42

0265-483112
0265-483113

0265-483112

bichis@cjmures.ro

www.comuna-bichis.ro

16 Marosbogat (Bogata)

Bogata, nr. 122

0265-717100

0265-717220

bogata@cjmures.ro www.bogata.ro
17 Beresztelke (Breaza)

str. Principală, nr. 129

0265-540112
0265-540325

0265-540112

breaza@cjmures.ro www.comunabreaza.ro
18 Marosvecs (Brâncovenești)

Brâncovenești, nr. 303

0265-550112

0265-550320

brincovenesti@cjmures.ro www.primariabrincovenesti.ro
19 Mezocsavas (Ceuașu de Câmpie)

Ceuaşu de Câmpie, nr. 365

0265-324112
0265-324164

0265-324112

ceuasu@cjmures.ro

www.ceuasudecampie.ro

20 Maroskece (Chețani)

str. Principală, nr. 51

0265-484114

0265-484114

chetani@cjmures.ro www.primariachetani.ro
21 Kibed (Chibed)

Chibed, nr.452

0265-717783

0265-717783

chibed@cjmures.ro

www.kibed.ro

22 Alsokoher (Chiheru de Jos)

Chiheru de Jos, nr. 81

0265-716112

0265-716121

chiheru@cjmures.ro www.primariachiheru.ro
23 Korodszentmarton (Coroisânmărtin)

Coroisânmartin, nr. 49

0265-765012

0265-765112

coroisinmartin@cjmures.ro www.comunacoroisinmartin.ro
24 Koronka (Corunca)

Corunca, nr. 108

0265-243152

0265-254827

corunca@cjmures.ro www.primariacorunca.ro
25 Kozmatelke (Cozma)

Cozma, nr. 41

0265-349456

0265-349402

cozma@cjmures.ro www.primariacozma.ro
26 Karacsonyfalva (Crăciunești)

Crăciuneşti, nr. 166

0265-332112

0265-332113

craciunesti@cjmures.ro www.comunacraciunesti.ro
27 Mezokiralyfalva (Crăiești)

Crăieşti, nr.122/A

0265-427637

0265-427637

craiesti@cjmures.ro www.primariacraiesti.ro
28 Maroskeresztur (Cristești)

str. Principală, nr. 678

0265-326112

0265-326842

cristesti@cjmures.ro www.cristestimures.ro
29 Olahkocsard (Cucerdea)

Cucerdea, nr. 329

0265-457144

0265-457198

cucerdea@cjmures.ro www.e-comune.ro/primaria-cucerdea-ms
30 Kutyfalva (Cuci)

Cuci, nr. 280

0265-477503

0265-477504

cuci@cjmures.ro  
31 Danos (Daneș)

Daneş, nr. 390

0265-762112

0265-762212

danes@cjmures.ro www.primariadanes.ro
32 Deda (Deda)

Deda, nr. 175

0265-556212
0265-556412

0265-556312

deda@cjmures.ro www.primariadeda.ro
33 Nyaradremete (Eremitu)

str. Principală, nr. 542

0265-347112
0265-347272

0265-347030

eremitu@cjmures.ro www.eremitu.ro
34 Nagyernye (Ernei)

Ernei, nr. 439

0265-335206

0265-335207

ernei@cjmures.ro

www.primariaernei.ro

35 Farago (Fărăgău)

Fărăgău, nr. 40A

0265-716610

0265-716612

faragau@cjmures.ro  
36 Gyulakuta (Fântânele)

Fântânele nr. 124

0265-580113

0265-580112

fintinele@cjmures.ro www.fantanele-ms.ro
37 Nyaradgalfalva (Gălești)

Găleşti, nr. 64

0265-586112
0265-586113
0265-586114

0265-586112

galesti@cjmures.ro

 www.galesti.ro

38 Vamosgalfalva (Gănești)

str. Principală, nr. 548

0265-425101

0265-425049

ganesti@cjmures.ro

www.primariaganesti.ro

39 Dozsa Gyorgy (Gheorghe Doja)

str. Principală, nr. 6

0265-331112

0265-331212

ghdoja@cjmures.ro www.gheorghedoja.ro
40 Makfalva (Ghindari) Ghindari, nr. 79 0265-584112 0265-584112 ghindari@cjmures.ro  
41 Marossarpatak (Glodeni)

Glodeni, nr. 133

0265-338112

0265-338256

glodeni@cjmures.ro www.primariaglodeni.ro
42 Gernyeszeg (Gornești)

Gorneşti, nr. 429

0265-342112

0265-342411

gornesti@cjmures.ro www.primariagornesti.ro
43 Mezogerebenes (Grebenișu de Câmpie)

Grebenisu de Câmpie, nr. 151

0265-429823
0265-429892

0265-429892

grebenisu@cjmures.ro www.e-comune.ro/primaria-grebenisu-de-cimpie-ms
44 Gorgenyszentimre (Gurghiu)

str. Petru Maior, nr. 8

0265-536003

0265-536094

gurghiu@cjmures.ro www.comunagurghiu.ro
45 Gorgenyhodak (Hodac)

Hodac, nr. 98

0265-538601

0265-538451

hodac@cjmures.ro www.hodac.ro
46 Szekelyhodos (Hodoșa)

Hodoșa, nr. 56

0265-349112

0265-349037

hodosa@cjmures.ro

www.hodosa.ro

47 Libanfalva (Ibănești)

str. Principală, nr. 708

0265-538300

0265-538112

ibanesti@cjmures.ro

www.ibanesti.ro

48 Kisikland (Iclănzel)

Iclănzel, nr. 1

0265-715301

0265-715421

iclanzel@cjmures.ro

www.comunaiclanzel.ro

49 Alsoidecs (Ideciu de Jos)

Ideciu de Jos, nr. 228

0265-716312

0265-716374

ideciu@cjmures.ro www.ideciudejos.ro
50 Jedd (Livezeni)

Livezeni, str. Primăriei, nr. 1

0265-243303

0265-257793

livezeni@cjmures.ro www.comunalivezeni.ro
51 Tekeujfalu (Lunca)

Lunca, nr. 228

0265-542812

0265-542812

lunca@cjmures.ro www.comunalunca.ro
52 Palotailva (Lunca Bradului) Lunca Bradului, nr. 188 0265-558112
0265-558012
0265-558012 lb@cjmures.ro www.comunaluncabradului.ro
53 Mezomadaras (Mădăraș)

Mădăraș, nr. 357

0265-429300
0265-429371

0265-429300

madaras@cjmures.ro  
54 Nyaradmagyaros (Măgherani)

Măgherani, nr. 245

0265-587112

0265-587113

magherani@cjmures.ro www.comunamagherani.ro
55 Mikefalva (Mica)

Mica, nr. 56

0265-454112

0265-425033

mica@cjmures.ro www.primaria-mica.ro
56 Mezomehes (Miheșu de Câmpie)

str. Mihai Eminescu, nr. 4

0265-420312

0265-420313

mihesu@cjmures.ro www.mihesudecimpie.ro
57 Szasznadas (Nadeș)

Nadeș, nr. 343

0265-763112

0265-763017

nades@cjmures.ro

www.nades.ro

58 Havad (Neaua)

Neaua, str. Principală, nr. 15

0265-585112
0265-585049

0265-585112

neaua@cjmures.ro www.neaua.ro
59 Marosugra (Ogra)

Ogra, nr. 103/A

0265-458212
0265-458112

0265-458212

ogra@cjmures.ro www.primariaogra.ro
60 Mezobodon (Papiu Ilarian)

str. Principală, nr. 192/A

0265-715112

0265-715113

papiu@cjmures.ro www.papiuilarian.ro
61 Mezopanit (Pănet)

Panet, nr. 191

0265-322112

0265-322112

panet@cjmures.ro www.panit.ro
62 Backamadaras (Păsăreni)

Păsăreni, nr. 209

0265-710112

0265-710290

pasareni@cjmures.ro www.pasareni.ro
63 Petele (Petelea)

Petelea, nr. 726

0265-344112

0265-344112

petelea@cjmures.ro www.primariapetelea.ro
64 Mezopagocsa (Pogăceaua)

Pogăceaua, nr. 44

0265-420001
0265-420042

0265-420001

pogaceaua@cjmures.ro www.pogaceaua.ro
65 Ratosnya (Răstolița)

Răstolița nr. 335

0265-532339

0265-532339

rastolita@cjmures.ro www.comunarastolita.ro
66 Mezorucs (Râciu)

str. Gheorghe Șincai, nr. 58

0265-426003

0265-426212

riciu@cjmures.ro www.comunariciu.ro
67 Marosoroszfalu (Rușii-Munți)

str. Principală, nr. 120

0265-554004
0265-554088

0265-554004
0265-554088

rusiimunti@cjmures.ro

www.rusiimunti.com

68 Szaszkezd (Saschiz)

Saschiz, nr. 159

0265-711621

0265-711602

saschiz@cjmures.ro www.saschiz.ro
69 Sovarad (Sărățeni)

Sărățeni, nr.75/B

0265-573001

0265-573001

sarateni@cjmures.ro www.sarateni.ro
70 Marosszentkiraly (Sâncraiu de Mureș)

str. Principală, nr. 197A

0265-316964

0265-316965

sincraims@cjmures.ro www.sancraiums.ro
71 Marosszentgyorgy (Sângeorgiu de Mureș)

str. Petki Dávid, nr. 130

0265-318026

0265-318025

singmures@cjmures.ro https://emol.ro/sangeorgiudemures-ms
www.singeorgiudemures.eu
72 Mezoszengyel (Sânger)

Sânger, nr. 193

0265-715514

0265-715512

singer@cjmures.ro www.comunasanger.ro
73 Kereloszentpal (Sânpaul)

str. Principală, nr. 261/A

0265-713512
0265-713694

0265-713506

sinpaul@cjmures.ro www.comunasinpaul.ro
74 Uzdiszentpeter (Sânpetru de Câmpie)

str. Principală, nr. 332

0265-422704

0265-422704

sinpetru@cjmures.ro www.sanpetrudecampie.ro
75 Maroszentanna (Sântana de Mureș)

str. Morii, nr. 26

0265-323517

0265-323518

sintana@cjmures.ro www.sintana.ro
76 Gorgenyoroszfalu (Solovăstru)

Solovastru, nr. 59

0265-534112

0265-534112
int 17

solovastru@cjmures.ro www.solovastru.ro
77 Godemesterhaza (Stânceni)

str. Principală, nr. 37

0265-719812

0265-719812

stinceni@cjmures.ro www.comunastanceni.ro
78 Kukulloszeplak (Suplac)

str. Principală, nr. 238

0265-456190

0265-456112

suplac@cjmures.ro www.primariasuplac.ro
79 Marosfelfalu (Suseni)

Suseni, nr. 408

0265-348086

0265-348084

suseni@cjmures.ro www.primariacomuneisuseni.ro
80 Mezosalyi (Șăulia)

str. Principală, nr. 413

0265-435112

0265-435113

saulia@cjmures.ro www.saulia.ro
81 Mezosamsond (Șincai)

Şincai, nr. 156

0265-427201

0265-427201/15

sincai@cjmures.ro www.primariasincai.ro
82 Mezotohat (Tăureni)

Tăureni, nr. 256

0265-433712

0265-433712

taureni@cjmures.ro www.primariataureni.ro
83 Mezoceked (Valea Largă)

Valea Largă, nr. 248

0265-488112
0265-488456

0265-488456

valealarga@cjmures.ro www.comunavalealarga.ro
84 Csikfalva (Vărgata)

Vărgata, nr. 34/A

0265-588112

0265-588016

vargata@cjmures.ro http://ms.ovelo.ro/vargata
85 Felsorepa (Vătava)

Vătava, nr. 62

0265-555112

0265-555001

vatava@cjmures.ro

www.vatava.ro

86 Szekelyvecke (Vețca)

str. Principală, nr. 140

0265-344401

0265-344401

vetca@cjmures.ro www.primariavetca.ro
87 Csatofalva (Viișoara)

str. Principală, nr. 111

0265-712212
0265-712320

0265-712212
0265-712320

viisoara@cjmures.ro www.viisoarams.ro
88 Hejjasfalva (Vânători)

Vânători, nr. 43

0265-761212

0265-761154

vinatori@cjmures.ro www.comunavinatori.ro
89 Vajdaszentivany (Voivodeni)

str. Principală, nr. 160

0265-341112

0265-341140

voivodeni@cjmures.ro www.voivodeni.ro
90 Zagor (Zagăr)

Zagăr, nr. 266

0265-712412

0265-712412

zagar@cjmures.ro www.primariazagar.ro
91 Mezozah (Zau de Câmpie)

str. Republicii, nr. 18

0265-486112

0265-486113

zaucimpie@cjmures.ro www.zaudecimpie.ro